КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ
Як підсумковий контроль дисципліни „Інвестування” встановлено диференційований залік.
Диференційований залік проводиться у вигляді підсумкового комп’ютерного тестування (автоматична вибірка для кожного студента 75 запитань з 120 можливих (кожне запитання оцінюється у 0,8 бала, разом 60 балів) за тематикою усіх лекційних, практичних занять та самостійної роботи за даним курсом) або аудиторний за екзаменаційними квитками (два теоретичні питання і практичне завдання).
Для успішної підготовки до підсумкового контролю пропонується виконати наступні контрольні заходи:
1. Дати відповіді на питання для самоконтролю після кожної теми навчального курсу.
2. Написати індивідуальну роботу за бажанням на основі запропонованого переліку тем (список тем див. у блоці самостійна робота). Захист індивідуальної роботи проводиться на практичному занятті.
3. Пройти модульне оцінювання, яке передбачає тестовий контроль на основі автоматичної вибірки для кожного студента 30 запитань за тематикою лекційних, практичних занять та самостійної роботи студента. Правильна відповідь на 1 питання рівнозначна 1 балу, відповідно, максимально можлива кількість балів у випадку усіх правильних відповідей для модульного оцінювання рівна 30.
Критерії оцінки:
Критерії оцінки диференційованого заліку:
На основі
сумарної кількості балів за модульним оцінюванням (max 60 балів) і
поточною успішністю (max 40 балів, включно з індивідуальною роботою) студент може
отримати відповідну оцінку і категорію:
90-100 балів – відмінно (A);
82- 89 балів – добре (B);
74- 81 бал – добре (C);
64- 73 бали – задовільно (D);
60- 63 бали– задовільно (E);
35- 59 балів – незадовільно (FX);
нижче 34 балів – незадовільно (F).
Оцінка «відмінно» – студент глибоко і міцно засвоїв програмний матеріал, вичерпно, послідовно, грамотно і логічно струнко його висловлює, відповідає, пов'язуючи теорію з практикою, показує знайомство з монографічною літературою, правильно обґрунтовує рішення задачі.
Оцінка «добре» – студент твердо знає програмний матеріал, грамотно і по суті висловлює його, не допускає істотних неточностей, відповідаючи на питання, правильно застосовує теоретичні положення при вирішенні практичних питань і завдань.
Оцінка «задовільно» – студент знає тільки основний матеріал, але не засвоїв його деталей, допускає у відповідях неточності, недостатньо правильно формулює основні закони і правила, стикається з труднощами при виконанні практичних завдань.
Оцінка «незадовільно» – студент не знає значної частки програмного матеріалу, допускає істотні помилки, зі скрутою виконує практичні завдання.
Критерії оцінки індивідуальної роботи:
- «зараховано», оцінювання 20 балів – в роботі правильно складений план, розкрито основні питання теми, зроблено відповідні висновки, студент вільно володіє опрацьованим матеріалом;
- «зараховано», оцінювання 15 балів – в роботі правильно складений план, не повною мірою розкрито основні питання теми, зроблено часткові висновки, студент не достатньо вільно володіє опрацьованим матеріалом;
- «зараховано», оцінювання 5-10 балів – в роботі не дотримано структури, але частково розкрито деякі питання теми, зроблено поверхневі самостійні висновки, студент орієнтується в тематиці;
- «незараховано» ставиться у разі, коли неправильно складений або не складений план з відповідних розділів, зроблені неправильні висновки або студент не володіє описаним матеріалом, що засвідчує практично повну відсутність знань з обраної тематики.