Критерії оцінювання знань здобувачів освіти

 

При вивченні курсу передбачається такі види контролю: поточний, модульний та підсумковий.

Поточний контроль здійснюється за допомогою опитування, контрольних, самостійних та тестових робіт, практичних завдань та лабораторних робіт.

Об’єктом поточного контролю знань здобувача є: контроль систематичності та активності роботи протягом семестру над вивченням програмного матеріалу дисципліни, викладеного на лекційних та розглянутого на практичних і лабораторних заняттях; активність та рівень знань при обговоренні питань, при виконанні практичних завдань і лабораторних робіт та завдань для самостійного вивчення, участь у студентських олімпіадах та конференціях.

Модульний контроль передбачає рейтингове оцінювання знань, умінь і навичок здобувачів за змістовим модулем та його елементами, здійснюється під час виконання контрольної роботи, яка включає теоретичні питання, тести та практичні завдання. Модульні контрольні роботи проводяться на 9-му та 17-му тижні семестру.

Підсумковий контроль проводиться у формі екзамену.

Підготовка й активна участь здобувачів на практичних та лабораторних заняттях є ключовою формою роботи здобувачів з вивчення дисципліни, а також досить дієвою формою поточного контролю знань здобувачів. Об’єктом контролю й оцінювання є глибина та повнота знань, продемонстрованих при виконанні практичних завдань і лабораторних робіт на заняттях, активність при обговоренні планових питань, участь у дискусіях, в експрес-опитуваннях та інших видах занять (контрольні роботи тощо).

Контроль за рівнем засвоєння знань, систематичністю роботи та активністю здобувачів на практичних та лабораторних заняттях здійснюється шляхом:

- усного опитування здобувачів;

- оцінки активності здобувачів при обговоренні проблемних питань з теми занять;

- перевірки практичних завдань, виконаних здобувачами;

- перевірки лабораторних робіт, виконаних здобувачами.

Підсумковий бал (за 100-бальною шкалою) з дисципліни «Управлінський облік І» визначається як середньозважена величина, залежно від питомої ваги кожної складової залікового кредиту:

Заліковий модуль 1

Заліковий модуль 2

Заліковий модуль 3 (екзамен)

Разом (підсумкова семестрова оцінка)

Поточний контроль

Модульний контроль

Всього

Поточний контроль

Модульний контроль

Всього

40

60

100

40

60

100

100

100

Вагові коефіцієнти

-

х

х

0,3

х

х

0,3

0,4

х

1-8 тиждень

9

тиждень

9 тиждень

10-16 тиждень

17

тиждень

17 тиждень

За розкладом

х

Рейтингова оцінка з навчальної дисципліни визначається як сума у балах рейтингових оцінок з модулів. Рейтингова оцінка у балах за шкалою навчального закладу може бути переведена до національної шкали оцінювання.

Таблиця переводу рейтингових оцінок від однієї шкали до іншої:

За шкалою ЛНТУ

За національною шкалою

За шкалою ECTS

90–100

відмінно

А (відмінно)

85–89

добре

В (дуже добре)

75-84

С (добре)

65-74

задовільно

D (задовільно)

60-64

E (достатньо)

35-59

незадовільно

FX (незадовільно з можливістю повторного складання)

1-34

F (незадовільно з обов’язковим

повторним курсом)