Інформація про автора:

асистент кафедри «Міського будівництва та господарства», вул. Потебні, 56

Верешко Олег Вікторович

Додаткові відомості:

Верешко Олег Вікторович народився 21 березня 1978 року у с. Боремель Рівненської обл.

1984 – 1995 рр. – навчання в Боремельській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. 1995 – 2000 рр. навчання у Волинському державному університеті імені Лесі Українки.

2000 – 2003 рр. навчався в аспірантурі Волинського державного університету імені Лесі Українки з відривом від виробництва.

З 2004 року і по даний час працює асистентом кафедри міського будівництва та господарства Луцького національного технічного університету.

Інформація про автора:

доцент кафедри «Міського будівництва та господарства», вул. Потебні, 56

Парфентьєва Інна Олександрівна

Додаткові відомості:

Парфентьєва Інна Олександрівна народилась 1 липня 1978 року в м. Луцьку Волинської області.

Навчалась і закінчила з відзнакою середню школу № 10 міста Луцька.

У 2000 році закінчила Луцький державний технічний університет за спеціальністю «Прикладне матеріалознавство».

У 2003 році закінчила аспірантуру. В цьому ж році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня технічних наук за спеціальністю «Матеріалознавство».

Дисертація захищена у спеціалізованій вченій раді К 32.075.01 Луцького державного технічного університету.

З 2003 року кандидат технічних наук.

19 жовтня 2006 року присвоєно вчене звання доцента кафедри «Міського будівництва та господарства».

У 2007 році відзначена Подякою голови Волинської обласної ради.

З 2003 до 2005 року була призначена на посаду старшого викладача кафедри «Матеріалознавства та обладнання для обробки металів тиском».

З 2005 року і до сьогодні – доцент кафедри «Міського будівництва та господарства» Луцького національного технічного університету.