Критерії та шкала оцінювання

 

Контрольні заходи є необхідним елементом зворотного зв’язку у проце­сі навчання для визначення відповідності рівня набутих студентами знань, умінь та навичок вимогам нормативних документів щодо вищої освіти і забезпечення своєчасного коригування навчального процесу.

Семестрові екзамени (заліки) складаються студентами в період заліково-екзаменаційних сесій згідно з розкладом, який затверджується деканом і доводиться до викладачів і студентів не пізніше, ніж за місяць до початку сесії. Відхилення від розкладу екзаменів (заліків) неприпустимо. У разі захворювання екзаменатора завідувач кафедри повинен здійснити його заміну і сповістити про це деканат.

Студент, який захворів під час сесії, зобов’язаний повідомити деканат про свою хворобу не пізніше наступного дня після екзамену та в тижневий термін після одужання подати до деканату медичну довідку встановленої форми (для студентів денної форми навчання – завірену студентською поліклінікою університету).

У випадках конфліктної ситуації за мотивованою заявою студента чи викладача деканом створюється комісія для приймання екзамену (заліку), до якої входять: завідувач кафедри (провідний викладач) і викладачі відповідної кафедри, представники деканату, студентської ради та профспілкового комітету студентів факультету.

«Відмінно» виставляється, якщо студент демонструє повні й міцні знання навчального матеріалу в заданому обсязі, необхідний рівень умінь і навичок, правильно й обґрунтовано приймає необхідні рішення в різних нестандартних ситуаціях та може:

-                   давати чітку та вичерпну повну відповідь на усі поставлені запитання;

-                   досконало знати та розуміти теоретичний матеріал;

-                   володіти термінологією та вміти користуватись спеціальною літературою.

«Добре» – студент допускає несуттєві неточності, має труднощі в трансформації умінь у нових умовах та може:

-                   володіти теоретичним матеріалом у повному обсязі (достатнє розкриття теми, логічне та послідовне викладення думок);

-                   давати вичерпну відповідь на 75% поставлених запитань;

-                   володіти термінологією та вміти користуватись спеціальною літературою.

«Задовільно» – студент засвоїв основний теоретичний матеріал, але допускає неточності, що не є перешкодою до подальшого навчання. Уміє використовувати знання для вирішення стандартних завдань та знає основні положення теорії конструювання.

«Незадовільно» – незасвоєння окремих розділів, нездатність застосувати знання на практиці, що робить неможливим подальше навчання.

Шкала оцінювання знань студентів за системою ЕСТS, яка застосовується в Луцькому національному технічному університеті представлено в наступній таблиці:

 

За шкалою ЛНТУ

За національною шкалою

За шкалою ECTS

90–100

Відмінно – відмінне виконання лише з незначною кількістю помилок

А (відмінно)

85–89

 

Дуже  добре – вище середнього рівня, лише з кількома помилками

В (дуже добре)

75-84

Добре – правильна робота лише з певною кількістю помилок

С (добре)

65-74

Задовільно – непогано, але зі значною кількістю помилок

D (задовільно)

60-64

Достатньо – виконання задовольняє мінімальні критерії

E (достатньо)

35-59

Незадовільно – потрібно

допрацювати на перездачу

FX (незадовільно

з можливістю повторного складання)

1-34

Незадовільно – обов’язковий повторний курс

F (незадовільно

з обов’язковим

повторним курсом)

 

Описание: C:\Users\user\Desktop\ЕП_КТНП_2022\EP_KTNP\img\previous.gifОписание: C:\Users\user\Desktop\ЕП_КТНП_2022\EP_KTNP\img\forward.gif